За останні 3 роки компанія М ТЕХНОЛОГІЯ взяла участь більш ніж в 30-ти проектах реконструкцій доменних печей.

Більше десятка проектів були пов’язані з рішенням однієї з найактуальніших проблем сучасного доменного процесу – значним зниженням терміну експлуатації непідготовлених (стандартних) систем охолодження і як наслідок швидким виходом з ладу холодильних плит в умовах вдування ПВП.
Ефективність роботи системи охолодження визначає сьогодні період кампанії доменної печі, саме тому до сучасних систем охолодження пред’являються підвищені вимоги щодо забезпечення надійності та безперебійності роботи.
Що ми розуміє під сучасною системою охолодження і які вимоги пред’являються до неї сьогодні? Система охолодження в умови застосування ПВП повинна забезпечити:

– ефективне відведення тепла від холодильних плит і футерування;
– формування і підтримання необхідного шару гарнісажу на поверхні футеровки;
– енергоефективність, зниження теплових втрат з системою охолодження, економію дорогого коксу;
– зниження негативного впливу на навколишнє середовище за рахунок використання замкнутих (безстічних) систем охолодження або зниження навантаження на оборотний цикл підприємства;
– продовження періоду компанії до 15 років.

Застосовуючи інноваційний підхід для вирішення цього завдання, використовуються сучасні розрахункові комплекси і тривимірне моделювання, ТОВ «М ТЕХНОЛОГІЯ», розробила цілий ряд заходів, який був успішно реалізований на цілому ряді доменних печей
Після реалізації об’єктів фахівці нашої компанії проводять моніторинг роботи систем охолодження на весь період експлуатації об’єкта. Здійснюючи збір даних про хід роботи, беручи до уваги досвід експлуатаційного персоналу, ми проводимо постійне вдосконалення прийнятих рішень.
Гордістю нашої компанії є застосування запатентованої ТОВ «М ТЕХНОЛОГІЯ» системи регулювання інтенсивності охолодження в якості стандартного рішення при здійсненні ремонтів і будівництві нових доменних печей МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГУ.
Більш детально з нашими розробками можна ознайомитися в розділі «СТАТТІ» нашого сайту.