Проект та експертиза “Реконструкція системи охолодження повітронагрівачів ДП-9 з переведенням на випарне охолодження” ПРАТ “КАМЕТ-СТАЛЬ”

Незважаючи на складні обставини компанія «М ТЕХНОЛОГІЯ» продовжує працювати і виконувати зобов’язання перед замовниками.

Так, компанія завершила проектну документацію на замовлення ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “КАМЕТ-СТАЛЬ” (раніш «Дніпровський Металургійний Комбінат») одного з найбільших підприємств України із повним металургійним циклом.

Проект «Реконструкція системи охолодження повітронагрівачів ДП-9 з переведенням на випарне охолодження за адресою: вул. Соборна, 18Б, м. Кам’янське» був розпочатий восени 2021 року. 

Результат роботи провідних фахівців сьогодні – є затвердження проектної документації та проходження експертизи.

Компанія «М ТЕХНОЛОГІЯ», є однією з провідних у проектуванні об’єктів аглодоменного виробництва, яка у своїй роботі використовує новітні технології BIM та методи математичного моделювання.

Запорука успіху компанії у будь-які часи – це професіоналізм в поєднанні з базовими людськими якостями, такими як чеснісність, довіра та відкритість, як перед працівниками так і замовниками.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply