Настав час підбити підсумки минулої виставки METEC, що проходила в рамках “The Bright World of Metals”. В цьому році збільшилася кількість країн, представники яких відвідали виставки та були їх учасниками. Відсоток інтернаціональних учасників виставки склав 56% серед відвідувачів і 51% серед експонентів.

Metec

Загальна кількість відвідувачів склала близько 78 тисяч осіб з більш ніж 120 країн. Близько двох третин відвідувачів виставки беруть безпосередні рішення про здійснення подальших інвестицій їх компаній. Серед найбільших учасників ринку металургії, на виставці були експерти з Франції, Італії, Туреччини, Індії, Китаю та інших країн.
Керуючий директор Мессе Дюссельдорф Йоахім Шефер (Joachim Schäfer) відзначає, що в цей раз виставки “The Bright World of Metals” розцвіли яскравіше, ніж будь-коли. Атмосфера в виставкових залах кожен день була відмінною. Відвідувачі високо оцінили готові програмні і технічні рішення, представлені на вставках. Відвідувачі виставок METEC, GIFA, THERMPROCESS і NEWCAST поставили їм найвищі оцінки. До 98% відвідувачів оцінили позитивно свої відвідини тієї чи іншої виставки.
Для нас участь в даній виставці стало знаковою подією. Ми не тільки познайомилися з новими компаніями і знайшли нових друзів, ми змогли на власні очі побачити новітні розробки в металургії, передові прототипи і вже готові системи, які допоможуть зробити переворот в промисловості.

Ми дякуємо всім відвідувачам нашого стенду В52 і сподіваємося на подальшу успішну співпрацю. Чекаємо вас через чотири роки на наступній виставці!