4 серпня на ПАТ «Запоріжсталь» прийнята в експлуатацію після капітального ремонту доменна піч №4. Генеральний проектувальник – ТОВ «М Технологія». Тривалість ремонту склала 31 добу. За результатами капремонту вдосконалена система охолодження з установкою трьох рядів мідних холодильних плит із сучасною системою АСУ ТП і можливістю регулювання інтенсивності охолодження в залежності від теплового навантаження на холодильні плити.

Застосована конструкція мідних плит, що дозволяє встановити їх на існуючий кожух доменної печі використовуючи існуючу розбивку отворів. Це дозволило значно скоротити терміни ремонту.
Застосована запатентована ТОВ «М Технологія» система регулювання інтенсивності охолодження холодильних плит ДП4 в залежності від теплового навантаження, що дозволяє досягти сучасних техніко-економічних показників роботи ДП, забезпечуючи надійність її роботи при вдування ПВП; що дозволяє знизити собівартість чавуну зменшивши витрата завантажується в піч коксу в зв’язку зі зменшенням втрат тепла з охолоджувальною водою.
Система регулювання інтенсивності охолодження холодильних плит довела свою ефективність і надійність на доменній печі №2 ПАТ «Запоріжсталь» об’ємом V = 1513 м3, забезпечений високий обсяг виробництва чавуну 3400 т / добу. Доменна піч №2 знаходиться в експлуатації з квітня 2015 року.
Поставку мідних холодильних плит і футерування для капітального ремонту ДП4 здійснювала компанія Gongyi Anzheng (КНДР). Забезпечено 100% контроль якості при виробництві мідних плит. При прийманні мідних холодильників виконані перевірки відповідності: Виробництво холодильних плит

• електропровідності міді;
• геометричних розмірів і характеристик, згідно затверджених креслень;
• якості зварних швів за допомогою методів кольорової дефектоскопії;
• щільності зварних швів за допомогою гідравлічних випробувань,
• перевірка на збирання з карбідкремнієві вставкою, що монтується в паз “ластівчин хвіст».
До особливостей капремонту ДП4, що дозволив значно скоротити час монтажу системи можна віднести:
• Виробництво «нестандартних» мідних плит, що дозволяють зберегти існуючий кожух доменної печі.
• Попередня футерування мідних холодильних плит високо теплопровідні футеровкою. Монтаж мідних холодильних плит здійснювався з уже навішеній футеровкою, встановленої в паз “ластівчин хвіст».
• Застосовано сучасне насосне обладнання з високим ККД роботи, виробництва фірми AURUM PUMPEN GmbH (Німеччина). Розроблено нестандартні рами насосів AURUM PUMPEN, що дозволили використовувати існуючі фундаменти після демонтажу існуючих насосів системи охолодження.
• Пов’язка холодильних плит виконана за допомогою гнучких металлорукавов з швидкороз’ємними сполуками, що на відміну від пов’язки традиційними «калачами» дозволило також скоротити терміни ремонту.
Для забезпечення успішного пуску доменної печі ТОВ «М Технологія» супроводжувала процес будівництва, здійснюючи авторський нагляд і виконала повний комплекс пусконалагоджувальних робіт