На території ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” в доменному цеху №2 триває реконструкція споруди повітронагрівача №2 для доменної печі №9.

Доменні повітронагрівачі призначені для нагріву дуття, що подається в доменну піч. Спосіб нагріву дуття заснований на принципі регенерації, при якому нагріта гарячими продуктами згоряння вогнетривка насадка воздухонагревателей віддає тепло проходить через неї холодному повітрю. Далі гаряче дуття по тракту гарячого дуття подається через фурмені прилади в робочий простір доменної печі.

Повітронагрівачі з виносними камерами горіння мають значні переваги: при однакових габаритах значно зростає обсяг і поверхня насадок, підвищується надійність роботи через відсутність всередині нагрівача високотемпературної камери горіння.

До установці пропонується конструкція нагрівача фірми Paul Wurth з виносної камерою горіння. Даним проектом передбачається установка одного повітронагрівача №2 в блоці з існуючими.

Спільно з фахівцями ТОВ “М Технологія” для даного проекту було розроблено проектну документацію та отримано позитивний висновок експертизи.

В даний час ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” приступив до сушіння і розігріву футеровки повітронагрівача №2, йде підготовка до введення в експлуатацію.

Реконструкцію повітронагрівача №2 для доменної печі №9 здійснює компанія PAUL WURTH спільно з компанією ТОВ “М Технологія”.