Дніпровський металургійний комбінат (ДМК) має намір побудувати насосну станцію для обслуговування доменних печей за проєктом компанії ТОВ «М ТЕХНОЛОГІЯ».

Компанія ТОВ «М ТЕХНОЛОГІЯ» спільно зі своїм партнером ДГМ ГРУП приступила до реалізації комплексного проєкту з будівництва насосної станції замкнутого оборотного циклу ДП№5 на Новолипецькому металургійному комбінаті (ПАТ «НЛМК»).

«М ТЕХНОЛОГІЯ» одержала патенти по рециркуляції доменного газу.

На даний момент на ПАТ «МК« Азовсталь» на 2-х доменних печах №3 і №4, встановлені БЗУ з охолодженням редуктора і обдувом лотка азотом. Підведення азоту до редуктора проводиться як для його охолодження, так і для створення тиску вище ніж в доменній печі, для унеможливлення потрапляння доменного газу всередину редуктора і засмічення його доменної пилом. Лоток […]

Авторський нагляд за техпереозброєнням доменної печі №4 на «Новолипецькому металургійному комбінаті».

Фахівці ТОВ «М ТЕХНОЛОГІЯ» продовжують здійснювати авторський нагляд за техперевооружением доменної печі ДП4 на Новолипецькому Металургійному Комбінаті. У самому розпалі процес монтажу системи охолодження холодильних плит. Установлене основне встаткування фільтрувальної станції, поставлене нашою компанією на ПАО «НЛМК» – два автоматичні самопромивні фільтри продуктивністю по Q=6000 м3/год кожний, що дозволяють безупинно фільтрувати від механічних забруднень подавану […]

Наближується до завершального етапу підготовка до технічного переозброєння доменної печі №4 ДЦ-1 ПАТ «НЛМК»

Доменна піч №4 поставлена на задувку

8 листопада 2018 р. на ПрАТ «МК« Азовсталь »було завершено капітальний ремонт 2-го розряду доменної печі №4.

Міжнародна Конференція «СУЧАСНІ ВИКЛИКИ У ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНОМУ КОМПЛЕКСІ-2018: інноваційні технологічні рішення і передові системи автоматизації»