1. Проектування комплексу доменної печі, включаючи:
• футеровку та технологічне обладнання;
• колошниковий пристрій з технологічним та підйомно-транспортним устаткуванням, вантажопідйомними механізмами, завантажувальним апаратом та газопроводами брудного газу до пиловловлювача;
• похилий міст зі скіповими підйомниками;
• піддоменник з технологічними та вантажопідйомними механізмами;
• ливарний двір з маневровими пристроями та штовхачами, технологічним, підйомно-транспортним устаткуванням, вантажопідйомними механізмами та пристроями для прибирання чавуну та шлаку;
• машинна будівля з технологічним обладнанням та вантажопідйомними механізмами;
• повітронагрівачі з повітропаропроводами у зоні біля повітронагрівачів, футеровкою, технологічним обладнанням та вантажопідйомними механізмами;
• пиловловлювачі з футеровкою, технологічним обладнанням та вантажопідйомними механізмами;
• бункерна естакада з технологічним обладнанням (включно з конвеєрним шихтоподаванням), вагодозуванням, вантажопідйомними механізмами, гідрозбиранням пилу, пневмотранспортом та вібротранспортом;
• встановлення вантажопасажирських ліфтів з видачею специфікації.
2. Печі та установи прямого відновлення заліза в комплексі з технологічним обладнанням, охолодженням, футеровкою, внутрішньоцеховими комунікаціями та вантажопідйомними механізмами.
3. Печі та установи жидкофазного відновлення чавуну в комплексі з технологічним обладнанням, охолодженням, футеровкою, внутрішньоцеховими комунікаціями та вантажопідйомними механізмами.
4. Електродоменне виробництво в комплексі з технологічним обладнанням, охолодженням, футеровкою, внутрішньоцеховими комунікаціями та вантажопідйомними механізмами.
5. Відділення десульфурації чавуну в комплексі з технологічним обладнанням та вантажопідйомним механізмами.
6. Розливні машини для чавуну в комплексі з відділенням підготовки вапняного розчину, пристроєм для охолодження чушок, маневровими пристроями, скіповими підйомниками прибирання чушок, технологічним обладнанням та вантажопідйомним механізмами.
7. Кантувальні устатковини переливу чавуну розливних машин, а також окремо розташовані в комплексі з технологічним та підйомно-транспортним устаткуванням.
8. Шумопоглинаючі та віброгасильні пристрої.
9. Конвеєрний транспорт.
10. Свічі доменної печі та повітронагрівачів, а також продувні та наповнювальні трубопроводи доменної печі в комплексі з обладнанням та арматурою.
11. Склад холодного чавуну в комплексі з технологічним, підйомно-транспортним устаткуванням та вантажопідйомним механізмами.
12. Відділення чистки чавуновозних ковшів в комплексі з технологічним, підйомно-транспортним устаткуванням та вантажопідйомним механізмами.
13. Установка обприскування шлакових ковшів в комплексі з технологічним, підйомно-транспортним устаткуванням та вантажопідйомним механізмами.
14. Конвеєрне подавання шихти на колошник доменної печі в комплексі з технологічним, підйомно-транспортним устаткуванням і вантажопідйомним механізмами.
15. Установа із вдування пиловугільного палива у доменну піч (крім розподільно-дозуючого відділення РДВ) у комплексі з технологічним обладнанням та арматурою.
16. Цех залізного порошку в комплексі з технологічним обладнанням, включаючи конвеєрний транспорт та вантажопідйомні механізми.
17. Цех металокерамічних виробів в комплексі з технологічним обладнанням, включно з конвеєрним транспортом, вантажопідйомними механізмами, преси.
18. Малотонажні хімічні виробництва лаків, мастил, фарб, оліфи, клеїв і т.і.
19.Виробництва на базі СВС технології (СВС-самозаймистий високотемпературний синтез).
20. Заходи з охорони праці.
21. Заходи щодо захисту атмосфери та водойм (застосування безвідходної та маловідходної технології).
22. Первинні засоби пожежогасіння.
23. Зчленування виконавчих механізмів (електричних, пневматичних, електромагнітів та ін.) з запірними та регулюючими органами.
24. Встановлення закладних пристроїв та приладів на технологічному обладнанні та трубопроводах.
25. Специфікація обладнання на ліфти.
26. Заходи з пожежної безпеки.

  1. Маючи великий досвід проектування об’єктів доменного виробництва, ми завжди готові використовувати його для вирішення проблем на Вашому підприємстві!